April 2019
Dinsdag 23 april
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Woensdag 24 april
19:30

Mixavond

Dinsdag 30 april
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Mei 2019
Woensdag 1 mei
19:30

Mixavond

Dinsdag 7 mei
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Woensdag 8 mei
19:30

Mixavond

Dinsdag 14 mei
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Woensdag 15 mei
19:30

Mixavond

Dinsdag 21 mei
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Woensdag 22 mei
19:30

Mixavond

Dinsdag 28 mei
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Woensdag 29 mei
19:30

Mixavond

Juni 2019
Zondag 2 juni

Einde voorjaarscompetitie

Dinsdag 4 juni
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Woensdag 5 juni
19:30

Mixavond

Zaterdag 8 juni
09:00 – 23:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Zondag 9 juni
09:00 – 21:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Maandag 10 juni
18:00 – 23:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Dinsdag 11 juni
18:00 – 23:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Woensdag 12 juni
18:00 – 23:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Donderdag 13 juni
18:00 – 23:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Vrijdag 14 juni
18:00 – 23:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Zaterdag 15 juni
09:00 – 23:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Zondag 16 juni
09:00 – 21:00

8e Snijders Verf en Behang Open

Dinsdag 18 juni
18:30 – 23:00

Dubbelavond

Woensdag 19 juni
19:30

Mixavond

Zaterdag 22 juni
09:00 – 23:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Zondag 23 juni
09:00 – 21:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Maandag 24 juni
18:00 – 23:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Dinsdag 25 juni
18:00 – 23:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Woensdag 26 juni
18:00 – 23:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Donderdag 27 juni
18:00 – 23:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Vrijdag 28 juni
18:00 – 23:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Zaterdag 29 juni
09:00 – 23:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Zondag 30 juni
09:00 – 21:00

Clubkampioenschap single/mix + jeugdclubkampioenschap

Juli 2019
Dinsdag 2 juli
19:30

Dubbelavond

Woensdag 3 juli
19:30

Mixavond

Dinsdag 9 juli

Dubbelavond

Woensdag 10 juli
19:30

Mixavond

Dinsdag 16 juli

Dubbelavond

Woensdag 17 juli
19:30

Mixavond

Dinsdag 23 juli

Dubbelavond

Woensdag 24 juli
19:30

Mixavond

Vrijdag 26 juli

Senior Plus toernooi

Dinsdag 30 juli

Dubbelavond

Woensdag 31 juli
19:30

Mixavond

Augustus 2019
Dinsdag 6 augustus
19:30

Dubbelavond

Woensdag 7 augustus
19:30

Mixavond

Zaterdag 10 augustus
09:00 – 21:00

Clubkampioenschappen dubbel

Zondag 11 augustus
09:00 – 21:00

Clubkampioenschappen dubbel

Maandag 12 augustus
18:00 – 23:00

Clubkampioenschappen dubbel

Dinsdag 13 augustus
18:00 – 23:00

Clubkampioenschappen dubbel

Woensdag 14 augustus
18:00 – 23:00

Clubkampioenschappen dubbel

Donderdag 15 augustus
18:00 – 23:00

Clubkampioenschappen dubbel

Vrijdag 16 augustus
18:00 – 23:00

Clubkampioenschappen dubbel

Zaterdag 17 augustus
09:00 – 21:00

Clubkampioenschappen dubbel

18:00 – 23:00

Clubkampioenschappen dubbel

Zondag 18 augustus
09:00 – 21:00

Clubkampioenschappen dubbel

Dinsdag 20 augustus
19:30

Dubbelavond

Woensdag 21 augustus
19:30

Mixavond

Zaterdag 24 augustus

Open Jeugdtoernooi

Zondag 25 augustus

Open Jeugdtoernooi

Dinsdag 27 augustus
19:30

Dubbelavond

Woensdag 28 augustus
19:30

Mixavond

September 2019
Dinsdag 3 september
19:30

Dubbelavond

Woensdag 4 september
19:30

Mixavond

Zaterdag 7 september

Sleep inn Jeugd

Zondag 8 september

Sleep inn Jeugd

Dinsdag 10 september
19:30

Dubbelavond

Woensdag 11 september
19:30

Mixavond

Dinsdag 17 september
19:30

Dubbelavond

Woensdag 18 september
19:30

Mixavond

Dinsdag 24 september
19:30

Dubbelavond

Woensdag 25 september
19:30

Mixavond

Oktober 2019
Dinsdag 1 oktober
19:30

Dubbelavond

Woensdag 2 oktober
19:30

Mixavond

Dinsdag 8 oktober
19:30

Dubbelavond

Woensdag 9 oktober
19:30

Mixavond

Dinsdag 15 oktober
19:30

Dubbelavond

Woensdag 16 oktober
19:30

Mixavond

Zaterdag 19 oktober

Thema-avond jeugd

Dinsdag 22 oktober
19:30

Dubbelavond

Woensdag 23 oktober
19:30

Mixavond

Dinsdag 29 oktober
19:30

Dubbelavond

Woensdag 30 oktober
19:30

Mixavond

November 2019
Zaterdag 2 november

Mini-maxi toernooi

Dinsdag 5 november
19:30

Dubbelavond

Woensdag 6 november
19:30

Mixavond

Dinsdag 12 november
19:30

Dubbelavond

Woensdag 13 november
19:30

Mixavond

Dinsdag 19 november
19:30

Dubbelavond

Woensdag 20 november
19:30

Mixavond

Dinsdag 26 november
19:30

Dubbelavond

Woensdag 27 november
19:30

Mixavond

December 2019
Dinsdag 3 december
19:30

Dubbelavond

Woensdag 4 december
19:30

Mixavond

Zaterdag 7 december

Open Snijders Wintertoernooi

Zondag 8 december

Open Snijders Wintertoernooi

Maandag 9 december
18:00 – 23:00

Open Snijders Wintertoernooi

Dinsdag 10 december
18:00 – 23:00

Open Snijders Wintertoernooi

Woensdag 11 december
18:00 – 23:00

Open Snijders Wintertoernooi

Donderdag 12 december
18:00 – 23:00

Open Snijders Wintertoernooi

Vrijdag 13 december
18:00 – 23:00

Open Snijders Wintertoernooi

Zaterdag 14 december

Open Snijders Wintertoernooi

Zondag 15 december

Open Snijders Wintertoernooi

Dinsdag 17 december
19:30

Dubbelavond

Woensdag 18 december
19:30

Mixavond